Me fytyrën e mbuluar me duar dhe kokën ulur, del para gjykatës roja i shkollës! Dëshmia e të miturës: Ka abuzuar edhe me dy shoqet e mia (VIDEO)

TIRANË- Kokë ulur e fytyrë mbuluar 65-vjecari, ka dalë para gjykatës ku akuzohet për përdhunimin e të miturës 15 vjeçare në periferi të Tiranës. Ngjitur me të ishte edhe 20 vjecari, Klajdi Poçi, i cili pak javë më parë me të moshuarin shpërndanë videon intime të të miturës dhe e santazhonin për të kryer marrëdhënie.

Dy të miturit 15 vjecar dhe 16 vjecar R. O dhe F.B u futën në sallë pak pas largimit të mediave në respekt të ligjit për të miturit, ndërsa seanca u zhvillua me dyer të mbyllura dhe i vetmi që ka folur është ish roja i shkollës.

Edhe para gjykatës ai është shprehur se për asnjë moment s'ka kryer marrëdhënie me dhunë por me dëshirën e të miturës.

Report TV ka mësuar se në dëshminë që vajza ka dhënë në Prokurori është shprehur se roja 65-vjeçar ka abuzuar edhe me dy shoqet e saj, po ashtu të mitura.

“Me sa mbaj mend ka qenë maj ose prill 2019. Unë nga frika kam pranuar të shkoj tek banesa e tij që është rreth 100 metra nga shtëpia ime. Për këtë ngjarje, faktin që unë shkoja tek shtëpia e tij e dinte edhe shoqja ime që aktualisht është në Greqi me familjen e saj. Më ka thënë se kur ishte këtu, ajo edhe një shoqja jonë tjetër kanë shkuar po ashtu tek shtëpia e atij për të kryer marrëdhënie seksuale”, është shprehur e mitura.

Marrëdhënia seksuale me të miturën sipas hetimeve paraprake daton në vitin 2018 dhe për afro dy vite që kur vajza ishte 13 vjece ka qenë abuzuar seksualisht nga roja e më pas djemtë që ai përzgjidhte duke i treguar videon.

Ndërkohë ambienti ku kryhej marrëdhënia me të miturën rezulton një banesë pranë shkollës, ndërsa tre djemtë e arrestuar rezultojnë se janë fqinjë të të miturës.

65-vjeçari është larguar si roje i shkollës në vitin 2019, ndërsa shkak ka rezultuar sjelljet e tij të këqija me prindërit e nxënësve dhe fëmijët e shkollës.

65-vjeçari nuk është më roje në shkollë. AI është larguar rreth një vit më parë, pasi ishte konfliktuar me fëmijët dhe prindërit. Më pas, në vendin e tij është vendosur djali, i cili e ka dënuar këtë akt të babai të tij, por më pas është larguar nga puna për shkak të kundërshtimit. Sipas kodit penal për mardhënie seksuale me të mitur dhe me të mitur në moshën 14 – 18 vjeç të katër të arrestuarit rrezikojnë një dënim nga 7 vite deri në 20 vite burg, ndërsa krimi kompjuterik ka hequr nga rrjeti videon e vajzës së abuzuar seksualisht.

 

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Me lista të hapura dhe pa koalicione, a është kjo mënyra që doni të votoni?

Komento

Komente

 • Genti: 03/06/2020 06:43

  Ate gocen e njof un do vet tashi qe i doli boja lu rolin e viktimes shum turp por ne e dim si eshte e verteta ska lon person pa i shku pas me deshiren e saj

  Përgjigju
  • Andrea: 03/06/2020 15:15

   Kush do qe te jesh te qifsha ropt fisin krejt qa ke o pederast. Po me ta shkerdhu vajzen nje 65 vjeqar mor pis mor serb muti. Edhe iher tu qift familje ngoj

  • Duhet arrestuar edhe drejtori se eshte e pamundur mos dinte per aktivitetin e monstres: 03/06/2020 13:11

   Po edhe sikur o funderrine te jete ashtu, vajza eshte femije dhe plaku do denohet per pedofili.Ky paska dhunuar plot vajza te tjera, keshtu qe do marre denimin e merituqr qe te mos dale nga burgu deri sa te vdese.

 • Mirditor: 02/06/2020 22:21

  1 shishe me benzin mjafton.

  Përgjigju
 • Mbeshtetje maksimale per vajzen: 02/06/2020 20:27

  DENIM maksimal per kete monster te perçudnuar. Ky duhet varur ne mes te Tiranes. Po emrin pse ia shkruajti neper mure ky plaku i ndyre, a ka ndonje shpjegim ky monstra? Thjesht per ta shantazhuar. O zot si jeton ky plehra ende?!!!

  Përgjigju
 • Dashi: 02/06/2020 16:09

  Nuk te justifikon veprimi juaj ne kete ngjarje me koken ulur o plakush.

  Përgjigju
 • skoda: 02/06/2020 14:48

  po pat naj burre ne burg, tia falin denimin me kusht ti mysi kto plera, po perpara tua fusin tubin nga mrapa

  Përgjigju
 • dxs: 02/06/2020 14:47

  asnje lek nga taksta tona per ti ushqyer mostrat, varje ne mes tiranes

  Përgjigju
 • Populli: 02/06/2020 14:38

  Duhet bere shembull per shoqerine.. Nje te rrafme ne burg dhe nuk dihet kush e beri..

  Përgjigju
 • Loni: 02/06/2020 14:31

  Po mir ky po vellai adaj vajzes qe kishte ne tel videon e fotot e motres ? Po babai vajzes qe nuk i ka reaguar ? Ka shum 15 vjecare qe po bejn sex ne grup ka shum video qe qarkullojn . Psh shkolla oso kuka ne shkoder ka dy vajza qe ka video gjith shkodra te tyre . Nuk esht rast i rradh

  Përgjigju
  • Refugjati: 02/06/2020 17:11

   O zotri kjo qe thua esht shum e rende.....

 • Eri: 02/06/2020 14:27

  Ishalla denimin me te rende qe egziston per kte monster,perfundofte ne ferr sic ja ka ka shkaterruara jeten goces me vidio e me parrulla n mure,welcome to hell xhaje...

  Përgjigju
 • Lora: 02/06/2020 14:18

  Kriminel bure te isha une nena e femijes e kisha djegur me benzine ,do ja kisha vene flaken!

  Përgjigju
  • Lora: 03/06/2020 07:53

   Jemi ne shekullin 21 cfar paska kjo tok

 • Edi: 02/06/2020 14:03

  Lereni perjashta te lir se e gjykon vet populli

  Përgjigju
 • aristidh: 02/06/2020 13:54

  shker**ejani marmiten ne burg e pastaj vareni per ko*esh ne mes te sheshit kete fisderr

  Përgjigju
 • Kafsha: 02/06/2020 13:49

  Nqs në atë kohe kur femija ishte 13 vjeç nuk ka patur periodë atehere denimi eshte dyfish. Ky plera duhet të haje të paktën 28 vjet por nqse vajza ka patur periode atehere denimi për pleren duhet të jetë të paktën 14 vjet.

  Përgjigju
  • Kafsha: 02/06/2020 21:14

   O Niku o trim me flete...unë nuk bera asnjë hesap thjesht shkruajta c thotë ligji. Hesapet ti kam lene ty

  • Niku: 02/06/2020 16:51

   Hajde hesap hajde, puna eshte si te ece perpara goca me jeten e vet, Jo kalemi. Pa lidhje logjika edhe hespai.

 • LORA: 02/06/2020 13:43

  Nese ketij monstre nuk do i jepet denimi me ekzemplar nga gjykimi,,, atehere sistemi shqiptar i edukimit do te marre vulen ekskluzive te tij,,,si sistem perdhunues serial i femijve.

  Përgjigju
 • Loran shehu: 02/06/2020 13:32

  Ky duhet djegur

  Përgjigju
 • Alb: 02/06/2020 13:31

  E mor plera si ishte ai mesazhi qe i kishit shkruajtur goces welcome to hell tani do e shikoni ferrin e vertet nuk i urohet as hasmit ajo gje po ju e kishit kerkuar vet.

  Përgjigju
 • Ne tiron: 02/06/2020 13:25

  Vdeksh ne diell duke te ngrene mizat

  Përgjigju
  • Arbëri: 02/06/2020 13:58

   Ashtu mendoj edhe unë!

 • Ta hip: 02/06/2020 13:01

  Po ca gjyqi, plumbin

  Përgjigju
 • Like: 02/06/2020 13:01

  Nxireni fytyren tja shohim spo ka miq nxireni qelbesiren po nuk bete gje ju ka me gjet me tjeter mos kini mersk

  Përgjigju
  • Eliana: 02/06/2020 15:49

   Drejtesia duhet te veproje sa me mire, eshte nje krim i vetmenduar.Kjo vajze e vogel do jete e traumatizuar per te gjithe jeten, prandaj dhe denimi te jete per jete . Keto nuk jane njerez por monstra

  • Pa emer: 02/06/2020 14:46

   Un them se te vritet ne mes tiranes ..qe te marrin shembull te tjeret se mos te ken gucimin jo te bejn nje qe te till po .te kalojn gocat rruges dhe legenat te nderrojn rrug keshtu merr vesht shqiptari×

Lajmi i fundit

John

'Whatsapp' nuk punon!' Përdoruesit hasin probleme në të gjithë botën për të dërguar mesazhe