Me Gucci, Dior, shampanjë e puro, kush është efektivi i Shqiponjave i arrestuar në Sarandë me akuzën e trafik narkotikësh (FOTO)

Report Tv ka siguruar foton e Lavdosh Metaj, efektivit të Shqiponjave të arrestuar në Sarandë nën akuzën e trafikut të narkotikëve. Siç shihet në fotot që Report Tv sjell, duket që ai bën një jetë luksoze.

1623530286_19507897142951291104993667839728854263897653n.jpg

1623530306_16502192440951116571677804129195600072165321n.jpg


Lajmi kryesor:

I dyshuar për trafik narkotike, arrestohet efektivi i ‘Shqiponjave’ në Sarandë! Jeta luksoze e tij (FOTO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Plagosi 2 persona, Aldo Gjini në kërkim nga EUROPOL për tentativë vrasje, trafikim armësh dhe municionesh luftarake! I arrestuar edhe në 2016 në Itali për shpërndarje droge