Me këmbët e gjymtuara, momenti kur 27-vjeçari Aleksandër Sadikaj del nga makina pasi iu vu tritoli

Me këmbët e gjymtuara, momenti kur 27-vjeçari Aleksandër Sadikaj del nga makina pasi iu vu tritoli

1654956618_page.jpg

Report TV ka siguruar foton nga momenti kur Aleksandër Sadikaj ka dalë nga automjeti që shpërtheu si pasojë e tritolit të vendosur, teksa mund të shihet edhe që 27-vjeçari ka humbi 2 gjymtyrët e poshtme, këmbët.


Lajmi kryesor:

Bombë me telekomandë makinës në lëvizje, vdes 27-vjeçari Aleksandër Sadikaj! Viktima pronar i një super resorti në Memaliaj! Dyshohet si autor i një vrasjeje në Athinë për drogë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Lufta në Ukrainë/ SHBA dhe OKB: Shpallni Zaporizhzhinë zonë të çmilitarizuar

Lufta në Ukrainë/ SHBA dhe OKB: Shpallni Zaporizhzhinë zonë të çmilitarizuar