'Më kujtojnë nënën e ndjerë'/ Basha- Ramës: Lëre viktimizimin! Trego ku i ke çuar 70 milionë euro

1602847781_basha31696x465.jpg

Vijon akuzat dhe kundër akuzat në distancë mes kryedemokratit Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama.

"Lëre viktimizimin për të fshehur vjedhjen. Plehrat e tua janë në çdo cep të Shqipërisë dhe 70 mil euro kanë avulluar pa bërë asgjë. Trego ku i ke çuar lekët. Retorika boshe nuk të shpëton dot këtë herë. Atë që nuk e thua dot sot, do ta thuash nesër në bankën e të akuzuarve", shkruan Basha.


Lajmi kryesor:

Akuzat për inceneratorët/ Rama: Do apo s'do Lulëzimi, vendi do pastrohet nga plehrat! Basha: Trego ku i çove 70 mln euro, retorika boshe nuk të shpëton


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Aksidenti me 10 viktima, Kurti: S’kemi njoftim zyrtar për detajet, Ministri i Brendshëm drejt Kroacisë