Më në fund! Princ William dhe dukesha takojnë nipin e tyre 8 ditë pas lindjes

Princ William dhe Kate Middleton kanë takuar më në fund nipin e tyre , 8 ditë pasi ai ardhi në jetë. Lindja e Archie,djalit të princ Harryt dhe dukeshës Meghan Markle u kthye në lajmin më të ndjekur në mbarë botën.

Për shkak të udhëtimeve Duka dhe dukesha e Kembrixhit vonuan takimin me të porsaardhurin në jetë. Sipas Daily Mail takimi mes tyre ishte mjaft privat dhe se munguan tre fëmijët e çiftit, George, Charlotte dhe Louis. Vogëlushëve do iu duhet dhe pak kohë akoma të njohën me kushëririn e tyre.

A.P./Shqiptarja.com
Komento