Me pamje nga punimet e shkollës së re ‘Nënë Tereza’ në Tiranë, Rama uron një ditë të mbarë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me publikimin e pamjeve nga punimet e shkollës së re në Tiranë, “Nenë Tereza”.

Në videon e publikuar nga kryeministri përveç pamjeve të shumta të ndërtesës nga jashtë, na jep edhe një shije të produktit final të shkollës duke na treguar disa prej klasave të ardhshme.

“Mirëmëngjesi dhe me disa pamje nga shkolla e re “Nënë Tereza” në Tiranë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në rrjetin e tij social Facebook.

 

J.GJ./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti afrikan mbërrin në Europë, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid edhe në vendin tonë?×

Lajmi i fundit

John

Çfarë është kultura?