Me pamje nga rindërtimi i Laçit pas pasojave katastrofale të tërmetit të 26 nëntorit, Rama uron një ditë të mbarë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamje nga rindërtimi i Laçit, pas pasojave katastrofale të tërmetit të 26 nëntorit që goditi vendin tonë 2 vite më parë.

Në videon e publikuar nga Rama përmes rrjetit te tij social Facebook, paraqiten pamjet e qytetit dhe puna intensive për rindërtimin e ndërtesave të shkatërruara.

Me këngën “Paradise” (parajsë) nga Coldplay, kryeministri uron një ditë të mbarë.

 

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Biden i del në mbrojtje Tajvanit: SHBA do të reagojë nëse Kina sulmon! Ata e dinë se ne jemi ushtria më e fuqishme në historinë e botës