Me protagoniste ngjyrat pastel dhe ato të errëtat, u shfaqen vajzat dhe gratë sot në Kuvend! Deputetët preferuan kostumet monokromë

Sot është zhvilluar seanca parlamentare e radhës.

Me protagoniste ngjyrat pastel dhe ato të errëtat vajzat dhe gratë deputete, janë shfaqur sot në Kuvend. Sa i përket burrave, shumica prej tyre zgjodhën të vishnin kostum monokromë të errët.

 


Lajmi kryesor:

Brenda një afati, asnjë deputet s’do të futet në Kuvend i pavaksinuar! Opozita kundër komisioneve online: Duan të na mbyllin gojën, PS: Mbledhjet më të rëndësishme do mbahen në salla


Ora 11:28
Me protagoniste ngjyrat pastel dhe ato të errëtat, u shfaqet vajzat dhe gratë sot në Kuvend! Deputetët preferuan kostumet monokromë
1 / 23
2 / 23
3 / 23
4 / 23
5 / 23
6 / 23
7 / 23
8 / 23
9 / 23
10 / 23
11 / 23
12 / 23
13 / 23
14 / 23
15 / 23
16 / 23
17 / 23
18 / 23
19 / 23
20 / 23
21 / 23
22 / 23
23 / 23
J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?×

Lajmi i fundit

John

Vaksina e gripit dhe ajo e COVID mund të bëhen në një kohë, mjekja: Grupet e riskut duhet ta kryejnë vaksinën e gripit