Me qirinj në duar dhe lot në sy, punonjësit e Bashkisë Fier mbajnë një minutë heshtje për Mateon e vogël

Ashtu siç ishte paralajmëruar Bashkia Fier ka mbajtur një minutë heshtje për 8-vjeçarin Mateo Vasiu, i cili u vra mizorisht nga fqinji i tij Klodian Çalamani. Punonjësit e bashkisë me qirinjtë në duar kanë mbajtur një minutë heshtje, ndërsa kanë ndezur qirinjtë pranë goditës së Bashkisë Fier.


Lajmi kryesor:

Vrasja në Fier, përcillet për në banesën e fundit 8-vjeçari! Autori dhe familja e viktimës u konfliktuan në shtator, por s'njoftuan policinë! Ekspertët nesër në shtëpinë e Çalamanit, dyshohet për tentativë përdhunimi


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Rama 2 orë takim me Kurtin në ‘Vilën 30’, në fokus të bisedimeve marrëveshja me Serbinë

Rama 2 orë takim me Kurtin në ‘Vilën 30’, në fokus të bisedimeve marrëveshja me Serbinë