Me rroba të shqyera dhe i gjakosur, shoqërohet dhunuesi i Sali Berishës

Me rroba të shqyera dhe i gjakosur, shoqërohet dhunuesi i Sali Berishës

1670328159_page.jpg

Gert Shehu, personi që goditi me grusht në fytyrë Sali Berishën po shoqërohet me duar të lidhura. Pasi goditi ish-kryeministrin, bodygardët dhe mbështetësit e dhunuan rëndë derisa e gjakosën.


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Vendoret, Alibeaj në Mirditë: Ndarje finale me Berishën! Të çosh demokratët te logoja e Metës tjetër, fundi i moralit politik

Vendoret, Alibeaj në Mirditë: Ndarje finale me Berishën! Të çosh demokratët te logoja e Metës tjetër, fundi i moralit politik