POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Me video/ Momenti kur policia e Kosovës ekzekuton grabitësin në Istog

Momenti kur ekzekutohet grabitësi në Istog

Mesditën e djeshme ndodhi një tentativë grabitje e armatosur në qendër të Istogut në Kosovë, ku si pasojë, pas shkëmbimit të zjarrit, ka humbur jetën grabitësi dhe efektivi i policisë së Kosovës, Izet Demaj (Lexo këtu).

Në momentin kur ndodhi ngjarja kishte shumë qytetarë në zonën përreth dhe ata nga kënde të ndryshme e kanë filmuar skenën me kamera amatore. Në pamje duket momenti i parë i grabitësit i cili i armatosur futet në ambientet e bankës. Ndërsa pas të shtënave, lë të vdekur policin Demaj. Por në rrugë ndodh shkëmbimi i zjarrit mes grabitësit dhe policisë. Autori i armatosur me armë zjarri kallashnikov qëllohet për vdekje nga një prej policëve duke marrë një plumb në stomak.

l.q.
Komento

Komente

 • shperthyesi: 28/12/2018 13:06

  Brova policia e Kosoves, jeni shtet i vertete, po te ishte ne Shqiperi , roja private i bankes do kishte ngritur duart lart, dhe do ndihmonte grabitesin te ngarkonte thaset ne makine... Shqiperia shtet bananesh!

  Përgjigju
 • Shqipe: 28/12/2018 10:08

  Ky polici duhet te shpallet hero me medalje

  Përgjigju
 • Erik: 28/12/2018 10:02

  Ngushellime familjes se policit te vrare, keqardhje e madhe.

  Përgjigju