Meghan dhe Harry, për herë të parë në publik pas dasmës/Foto

Meghan dhe Harry, për herë të parë në publik pas dasmës/Foto

Princ Harry dhe gruaja e tij, Meghan Markle gjatë ceremonisë së organizuar në Pallatin Buckingham

Princi Harry dhe gruaja e tij, Dukesha Meghan Markle, u shfaqën për herë të parë sot në një rast si një çift mbretëror i sapo martuar.

Bëhet fjalë për ceremoninë e organizuar në Pallatin Buckingham, ku babai i Harry, Princi Charles u takua me përfaqësues të njësive ushtarake dhe organizatave bamirëse.

Padyshim  ajo që bie në sy, është se Meghan është përshtatur në mënyrë të përkryer në një veshje klasike,  në ngjyrë rozë dhe kapelë të përshtatshme për eventin.

Princi Harry dhe gruaja e tij, Meghan Markle gjatë ceremonisë së organizuar në Pallatin Buckingham )

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Zelensky bisedë telefonike me Macron: Presim më shume reagime ndaj veprimeve të paligjshme të Rusisë

Zelensky bisedë telefonike me Macron: Presim më shume reagime ndaj veprimeve të paligjshme të Rusisë