Melania Trump i nënshtrohet operacionit në veshka

Melania Trump i nënshtrohet operacionit në veshka

Zonja e parë e SHBA-së, Melania Trump iu nënshtrua të hënën një operacioni kirurgjik, njoftoi zëdhënësja e saj, Stephanie Grisham.

"Këtë mëngjes zonja e parë Melania Trump iu nënshtrua një trajtimi në veshka. Procedura ishte e suksesshme dhe nuk kishte komplikime”, tha zëdhënësja e zonjës së parë në një deklaratë për CNN.

Zonja e parë Melania Trump iu nënshtrua operacionit të veshkave në Qendrën Mjekësore Ushtarake Kombëtare “Walter Reed” pranë Uashingtonit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Shkatërrohet grupi kriminal në Greqi, në pranga edhe policja që spiunonte operacionet tek kreu i bandës

Shkatërrohet grupi kriminal në Greqi, në pranga edhe policja që spiunonte operacionet tek kreu i bandës