Meritoni - Eglës: Më ke drejtuar gishtin për ngacmim seksual! Banorja: Je i leshtë, nuk kupton

Meritoni - Eglës: Më ke drejtuar gishtin për ngacmim seksual! Banorja: Je i leshtë, nuk kupton

Meritoni dhe Egla

Meritoni dhe Egla kanë debatuar ashpër për mënyrën se si i janë drejtuar njëri-tjetrit. Banori tha se Egla e ka akuzuar për sulm seksual, ndërsa kjo e fundit e konsideroi një person që nuk kupton.

Meritoni: bën lloj e lloj lojërash për të më ulur mua. Më tha marre kush të ka rritur ty.

Egla: Jo nuk kam thënë kështu. Asnjëherë.

Meritoni: Më provokon për të më nxjerrë jashtë vetes. Ma drejtoi gishtin për ngacmim seksual.

Egla: S’ka shance, o je i leshtë dhe nuk kupton.

Meritoni: I kam thënë vajzave jua kam bërë ndonjëherë.

Egla: Nuk është kështu, është ndryshim i madh mes asaj që the dhe asaj ‘po i vjen marre një grua që të ka rritur ty’.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet