Merr flakë një banesë në Memaliaj, nuk ka të lënduar (VIDEO)

Një banesë ka marrë flakë në Memaliaj. Është djegur një njësi shërbimi në hyrje të qytetit.

Sipas informacioneve paraprake, thuhet se banesa ka marre flake si pasojë e një shkëndije zjarri nga skara e pjekjes. Në vendngjarje ndodhen zjarrfikësit e Memalajt dhe Tepelenës.

Nuk raportohen lëndime në njerëz.

F.D/B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Zhgënjen Kosova përballë skuadrës modeste, Zvicra me pikë të plota, Skocia ‘gjunjëzon’ spanjollët

Euro 2024/ Zhgënjen Kosova përballë skuadrës modeste, Zvicra me pikë të plota, Skocia ‘gjunjëzon’ spanjollët