Merret vendimi/ Gjermania i thotë 'PO' Shqipërisë për çeljen e negociatave me BE

Merret vendimi/ Gjermania i thotë 'PO' Shqipërisë për çeljen e negociatave me BE

Me 395 vota pro dhe 16 abstenim, Gjermania i thotë 'PO' Shqipërisë për çeljen e negociatave me BE. 


Lajmi kryesor:

Merret vendimi/ Gjermania i thotë 'PO' Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut për çeljen e negociatave me BE me 2 kushtet


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Zyrtare/ Joshua Zirkzee, lojtar i ri i Manchester United

Zyrtare/ Joshua Zirkzee, lojtar i ri i Manchester United