Merrte ryfshet nga personat që hetonte me kusht që t'i ndihmonte, kjo është oficerja e policisë që u arrestua në Tiranë (FOTO)

Merrte ryfshet nga personat që hetonte me kusht që t'i ndihmonte, kjo është oficerja e policisë që u arrestua në Tiranë (FOTO)

1677591028_ARTA.jpg

Kjo është 47 vjeçarja, Arta Nazif e cila është arrestuar nga Agjencia e Mbikëqyrjes Policore pasi hetimet në bashkëpunim me SPAK zbuluan se kjo e fundit merrte ryshfet për të ndihmuar personat që kishte nën hetim. 


Lajmi kryesor:

Merrte ryshfet për të ndihmuar personat që hetonte, arrestohet oficerja e policisë në Tiranë (EMRI)


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Rehabilitohen hapësirat pranë shkollave 'Gustav Mayer' e 'Naim Frashëri', Veliaj: Rrugët në shkollat dhe kopshtet e Tiranës më të sigurta për fëmijët

Rehabilitohen hapësirat pranë shkollave 'Gustav Mayer' e 'Naim Frashëri', Veliaj: Rrugët në shkollat dhe kopshtet e Tiranës më të sigurta për fëmijët