Meta: Atje ku fle kam vënë parullën ‘forcë e parë forcë e paparë!’

 

Kryetari i Partisë së Lirisë në një dalje për mediat foli për riorganizimin e kësaj partie. Meta tha se ecën me qëllime dhe objektiva, ndërsa shtoi se në dhomën ku fle, ka një parullë ‘forcë e parë, forcë e paparë’.

‘Unë jam partizan i organizimit perfekt me data me afate me objektiva çdo ditë. Unë atje ku fle kam vënë pastër forcë e parë force e paparë. Nëse s’do të kishim djegur mandatet do të ishim forcë e parë. Xhixho ka fatin që nuk ka qenë deputete dhe nuk ka lënë mandatin. Falënderoj Erisën dhe Tedin që pranuan të jenë kandidatë të mi. Ftoj këdo koleg që ka një alternativë tjetër të vij në konventë.’- tha Meta.


Lajmi kryesor:

Meta: S’do kemi më kryetar partie, por President! Kryemadhi? Të kandidojë, por s’ka më dy drejtues


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë