Meta i bashkohet grevës së naftëtarëve: Të zgjidhet sa më shpejtë pa u përshkallëzuar situata (VIDEO)

Grevës së naftëtarëve i është bashkuar dhe Presidentin Ilir Meta teksa në bashkëbisedim me mediat i bën thirrje qeverisë që të reagojë sa më shpejt në zgjidhjen e kërkesave të tyre.

"Për të dialoguar sa më parë për një zgjidhje sa më të pranueshme. Pa u përshkallëzuar kjo stiuatë pa pasoja. Është e rëndësishme të bëhet çdo pëpjekje shtetëror dhe njerëzor që të zgjidhet kjo çështje e rëndë sociale" - tha Meta.


Lajmi kryesor:

Skandali i shtetësisë për 8 orë, Meta: Futbollisti afrikan u verifikua, por nuk ua tregoj dokumentin se është sekret


E.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nga 1 dhjetori mësimi i kombinuar në klasa dhe online, ju duket vendim i drejtë?×

Lajmi i fundit

John

Basha akuza Ramës: I ofroi ish-komandantit të UÇK-së lekë e tendera të tërhiqte fjalët e mira për mua (por nuk tregon emrin e tij)