Meta me akuza ndaj Dumanit, avokati: E kanë zënë paranojat, sheh armiq gjithandej! Ta pranoj që ka bipolaritet

 

Avokati Romeo Kara u shpreh në 'Studio Live' në Report Tv se Ilir Metën e kanë zënë paranojat prandaj dhe sulmon SPAK dhe Altin Dumanin.

'Gënjen për emrin e vet. Njëherë thotë e kam Ilir Metaj, njëherë thotë e kam Ilir Rexhep Meta. Harron ai që vinte tek shtëpia ime, me Maqo Lakrorin. Janë hallexhinj të gjithë, por ky dhe Berisha kanë një fjalor ndaj SPAK. Çfarë do ti bëj SPAK-ut? Ky që sheh armiq gjithandej. Ka paranojë, kjo e bën të shohi armiq kudo, të shohi komplote kudo. Edhe t’i akuzosh të tjerët. Sa më shpejtë ta kuptojnë ata që kanë qenë me të. Ta pranoj që ka bipolaritet. Ka ndryshim humori. Siç iu bë ves e vjedhura në pushtet. Ky që del me gjoks përpara', tha avokati.


Lajmi kryesor:

Gjuha e ashpër e Metës ndaj SPAK, avokati Romeo Kara: I sugjeroj Prokurorisë së Posaçme të verifikojë vilat në Londër


G.K//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit