Meta në Shkodër: Ndryshim me çdo çmim! Buna ngrihet dhe ulet por Kalaja e Rozafës qëndron mbizotëruese

Meta në Shkodër: Ndryshim me çdo çmim! Buna ngrihet dhe ulet por Kalaja e Rozafës qëndron mbizotëruese

Kryetari i partisë së Lirisë, Ilir Meta

Kryetari i partisë së Lirisë, ka vizituar ditën e sotme Kalanë e Rozafës në Shkodër nga ku ka publikuar edhe një foto me një mbishkrim në të cilin përfshihet edhe lumi i Bunës.

“Buna herë ngrihet e herë ulet, por Kalaja e Rozafës qëndron atje lart mbizotëruese si Zonjë e randë!”- shkruan Meta në postimin e tij ndërsa drejton gishtin drejt Kalasë së Rozafës.

Postimin kreu i Partisë së Lirisë e ka shoqëruar me thirrjet për ndryshim me çdo çmim dhe fitore në zgjedhjet lokale që do të mbahen në 14 maj.

B.V/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • benedetto: 30/01/2023 11:59

  erdhe me vjedh ndonj gja edhe ne shkoder or qafiri phy race m ti

  Përgjigju
 • Ura Bunes: 29/01/2023 20:32

  Thefsh qafen e mos befsh piken e hajrit o shkije, o bajge e ketij trulli! Shkodra te ka ba hasha o hajn, o kopuk.

  Përgjigju
 • Rozafa: 29/01/2023 20:16

  Ke ndot Bunen e Rozafen o pis o hajdut muti i spiun!

  Përgjigju
 • Kelmendi: 29/01/2023 13:57

  Nuk matet muri me veren. Nuk ka baze krahasimi. Nuk do u besoni syve nga humbja qe do merrni.

  Përgjigju
 • Admir: 29/01/2023 13:18

  Dje ishte paster ai vend,sa pis asht ba sod

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ Dhunoi 42-vjeçarin dhe e la në mes të rrugës, shpallet në kërkim 34-vjeçari

Tiranë/ Dhunoi 42-vjeçarin dhe e la në mes të rrugës, shpallet në kërkim 34-vjeçari