Meta nga Çorovoda: Kënaqësi të takoja Albanën e sapo kthyer nga Italia, ajo e shikon të ardhmen në Shqipëri

Ilir Meta dhe Albana

Presidenti Ilir Meta, mëngjesin e sotëm ka vizituar Çorovodën.

Ai e bëri me dije këtë vizitë, përmes rrjetit të tij social Facebook, duke postuar një foto me një ndër qytetaret e vendit, Albanën e cila siç shkruan Meta sapo është kthyer nga Italia.

Ai shtoi në postim se ajo është shumë krenare për origjinën e saj dhe e shikon të ardhmen në Shqipëri.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?

Komento

Komente

  • Goni: 31/01/2021 20:08

    Albana mire se te vije ne shiperi,,ti meta bashke me moniken duhet te qerroheni nga shqiperia...hale te kombit...

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Ndalimi i shkollës për vajzat në Afganistan do të ishte joislamik, tha kryeministri pakistanez