Meta nga Vlora me studentët: Të dëgjojmë zërin e të rinjve për të ndërtuar të ardhmen e tyre të sigurt në atdheun tonë

Meta nga Vlora me studentët: Të dëgjojmë zërin e të rinjve për të ndërtuar të ardhmen e tyre të sigurt në atdheun tonë

Meta gjatë takimit të zhvilluar me studentët në Vlorë

Presidenti Ilir Meta, gjatë ditës së sotme ka zhvilluar një takim bashkëbisedimi në Vlorë, me studentët të cilët studiojnë brenda dhe jashtë vendit.

Përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook, ai ka shkruar se duhet të dëgjojmë zërin e të rinjve dhe të bëjmë çdo përpjekje për t'ju krijuar të gjitha shanset dhe mundësitë për të ndërtuar të ardhmen e tyre të sigurt në Atdheun tonë

.


Lajmi kryesor:

Largimet nga LSI/ Meta i pashqetësuar: I paska punët mirë, është pastruar! Partitë politike të promovojnë figura të reja, të pa konsumuara (VIDEO)


J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • labi: 18/01/2021 17:35

    Sa te " depolitizuar " e kemi kete mender president.....Kjo qe ben Like floriri eshte sa e pa ligjshme dhe po aq e turpeshme, te dali presidenti per fushate elektorale nuk ben vaki ne asnje vend demokratik dhe ky eshte nje faj i kuvendit qe nuk e shkarkon kete hajdut.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan