POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Meta niset për në Azerbajxhan, merr pjesë në Forumin e 7-të Global të Bakusë

Presidenti Ilir Meta, u nis sot për në Azerbajxhan, për të marrë pjesë në Forumin e 7-të Global të Baku-së, me temë: “Një Politikë e Jashtme e Re”.
 
Me këtë rast, Presidenti Meta do të mbajë një fjalë në hapje të Forumit dhe do të zhvilloj takime dypalëshe me Presidentin e Azerbajxhanit, Ilham Aliyev, si dhe homologë të tjerë pjesëmarrës në Forum.

G.M.
Komento