Meta shpërndan mesazhin e Papa Franceskut në Ditën Botërore të Dhuruesve të Gjakut: Domethënës për gjithë shqiptarët

Meta shpërndan mesazhin e Papa Franceskut në Ditën Botërore të Dhuruesve të Gjakut: Domethënës për gjithë shqiptarët

Presidenti Meta publikoi në rrjetin social Tëitter mesazhin e Atit te Shenjte, Papa Francesku, me rastin e Ditës Botërorë të Dhuruesve të gjakut.

"Falenderoj Atin e Shenjtë, Papa Francesku për mesazhin e Tij shpresëdhënës, kuptimplote dhe gjithëperfshires drejtuar shqiptareve dhe mbarë njerëzimit në Ditën Botërore të Dhuruesve të Gjakut", shkruan Meta.


Lajmi kryesor:

Meta: Dhurimi i gjakut për talasemikët, mision fisnik e jetik, sidomos në këtë periudhë pandemie


  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Zelensky: Rusia na ka vjedhur paqen, por nuk do të na shkatërrojë