Meta vishet me ngjyrat e Celtic: Ju uroj vetëm fitore skocezëve (VIDEO)

Pas videos me tifozët e Celtic para dy ditësh në Sarajevë, Presidenti Ilir Meta e ka nisur ditën e sotme me një foto me fanellën e ekipit skocez, të cilën thotë se ia dhuroi Rudi Vata.

'Mirëmëngjes! Kjo foto sot i dedikohet të gjithë tifozëve të jashtëzakonshëm të CelticFC anë e mbanë botës. Kjo bluzë është dhuratë nga miku im Rudi Vata. Pas takimit në Sarajevë besoj në: "Once you're a Celt you're alëays a Celt ... Hail Hail" tha ai.

Disa minuta më pas kreu i shtetit ka publikuar edhe një video nga një ndeshje, ku Vata shënoi një gol për ekipin e Celtic. "Ju uroj tifozëve të Celtic FC vetëm fitore dhe ju përshëndes me këtë gol të paharruar të Rudi Vatës në derbin e jetës suaj".

d.ba./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se arritja e marrëveshjes për Reformën do garantojë zgjedhje të lira e të ndershme?

Komento

Komente

 • Hinglateri: 11/07/2019 16:52

  Debil president ky ka rrjedhur nga trute e kokes ka te drejte baxhe*** qe nuk e pj***

  Përgjigju
 • BRSS: 11/07/2019 13:36

  KETE MODEL RROBASH DO TE KESH EDHE NE QELI O HAJDUT

  Përgjigju
 • Timi: 11/07/2019 13:13

  O shoku "president" po je bo si dordolec, si ka mundesi!? A ka njeri ti thotë se sa idiot është bërë!? Thuajani kështu nuk na çan trapin me pislliqe pa fund!

  Përgjigju
 • lum ne per ty: 11/07/2019 12:34

  po behesh gati per tek veni o trashaluq. vetem president si ti sma merr menja se gjen ne bote je i ivecante

  Përgjigju
 • snon petlla: 11/07/2019 11:28

  Presdenti eshte bere si Lek Plepi.E ka zene sindroma e facebook-ut.

  Përgjigju
 • Daja: 11/07/2019 11:02

  Shume i vrerosur dukesh Like Mavria!!!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Marrëveshje për të mos pasur Reformë