Milano, dirigjentit kinez i bien pantallonat gjatë performancës në 'Teatro dal Verme' (VIDEO)

Ishte performanca e fundit e koncertit "China Nights" në 'Teatro dal Verme' në Milano, koncert i organizuar me rastin e 70 vjetorit të Republikës Popullore kineze.

Por dirigjenti Mihai Tang 'kishte përgatitur' surprizën e tij.  Në një moment atij i ranë pantallonat dhe pavarësisht të qeshurave të pashmangshme që shkaktoi ky çast,  muzikantët vazhduan koncertin.

 

I.C./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është përdorur për përfitime politike pandemia e koronavirusit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Në muajin e parë të pandemisë, u rritën shitjet vetëm në dyqanet e lagjeve, u tkurrën me 66% veshjet