Mimi Kodheli feston ditëlindjen, pamje nga surpriza e kolegëve (FOTO)

Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ditën e sotme feston ditëlindjen e saj të 55-të. Ajo është surprizar gjëtë mbledhjes në Komisionin për Politikat e Jashtme nga kolegët e saj. Ka qenë pikërisht deputetja socilaiste Reme Lalal që ka mbëritur me një tufë të madhe lulesh. Kësaj surprize i janë bashkuar dhe emra të tjerë të parlamentit si: Ditmir Bushati, Rudina Hajdari, Ralf Gjoni dhe Ligoraq Karamelo.

1/4
A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pas miratimit të Reformës Zgjedhore do të ketë zgjedhje të parakohshme?

Komento