POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Mimoza Shkodra në shoqëri të mirë pas ndarjes nga Seldi: Na u ftoh darka (Foto)

Këngëtarja Mimoza Shkodra

Mimoza Shkodra është përfolur shumë kohët e fundit pas ndarjes nga partneri i saj Seldi Qalliu. Pa konfirmuar ende asgjë dyshja është shfaqur në rrjetet sociale duke postuar foto secili me miqësinë e tyre.

Madje edhe fotot e fejesës i fshinë nga profilet e tyre dhe as pushimet verore nuk i kaluan bashkë. Seldi ndodhej në Turqi me shokët, kurse Mimoza në Barcelonë.

Foto e publikuar nga Mimoza Shkodra

Këngëtarja ka publikuar një foto së fundmi me një mikeshën e saj. “Fol e fol na u ftoh dhe darka,”- shkruan Mimoza krahas fotos që na lë të kuptojmë se ka pasur shumë gjëra për t’i treguar shoqes së saj. Epo ka zgjedhur një shoqëri mjaft të mirë për të ‘qarë’ hallet.

 

fl.mi.
Komento