POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Ministrja Xhaçka uron Pashkët: Gëzuar të gjithë shqiptarëve

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka uruar të gjithë shqiptarët për festën e Pashkëve. Xhaçka ka uruar gjithashtu çdo efektivi të Forcave të Armatosura dhe familjeve të tyre që kremtojnë këtë ditë të shenjtë.

"Gëzuar Pashkët të gjithë shqiptarëve! Veçanërisht “Gëzuar”, çdo efektivi të Forcave të Armatosura dhe familjeve të tyre që sot kremtojnë ditën e ringjalljes, shpresës dhe reflektimit!"
Lajmi kryesor:

'Krishti u ngjall'/ Besimtarët katolikë kremtojnë Pashkët, Frendo: Larg nga droga dhe korrupsioni


E.L./Shqiptarja.com
Komento