Ndeshja e pazakontë e futbollit Shqipëri-Kosovë, zbresin në fushë deputetët! Ekipi nga Tirana 'mazhorancë-opozitë'

Ndeshja e pazakontë e futbollit Shqipëri-Kosovë, zbresin në fushë deputetët! Ekipi nga Tirana 'mazhorancë-opozitë'

Kuvend

Deputetët e Kuvendit të Shqipërisë dhe ata të Kosovës do bëhen bashkë, këtë herë jo në parlament, por në një fushë futbolli.

Burime për Report Tv, bëjnë me dije se në fund të muajit qershor, ose në fillim të korrikut një ekip me deputetë të Kuvendit të Shqipërisë nga mazhoranca dhe opozita do të udhëtojnë drejt Prishtinës për një ndeshje miqësore me kolegët e tyre të parlamentit të Kosovës.

Ndeshja mes deputetëve vjen në kuadër të inagurimit të stadiumit të ri të Prishtinës.

S.B/SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Iris: 11/06/2024 03:28

    Ide e shkelqyer! Ne U.S eshte tradite e pervitshme,jo vetem mes kongresmeneve,por dhe mes army and navy.Me duket se behet per ceshtje bamiresie,por nuk jam e sigurt.Duhet dhe ne t'a bejme tradite,jo vetem me shqiptaret pertej kufijve,por dhe brenda perbrenda vendit

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?