Miqtë zbulojnë të shkuarën e Arsen Muskurtit: Ishte i dhunshëm, ka rrahur një person nga Kukësi

Miqtë zbulojnë të shkuarën e Arsen Muskurtit: Ishte i dhunshëm, ka rrahur një person nga Kukësi

1661879313_Muskurti.jpg

Miqtë dhe familjarët e Dritanit deklarojnë se Arsen Muskurti, i cili vrau vëllanë dhe kunatën para 2 ditësh ishte i dhunshëm dhe më herët kishte rrahur edhe një tjetër person nga Kukësi me mbiemrin Shehu.


Lajmi kryesor:

Vrau vëllanë dhe kunatën në Tiranë, lihet në burg Arsen Muskurti! Avokati: Merrte mjekime për shëndetin mendor, armën e kishte me leje


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Teknologjia virtuale që po ‘gllabëron’ gjuhën shqipe! Tupja: Termat e huaj rrezik për zhdukjen e shqipes! Skënderi: Kemi rënie të njohjes kulturës gjuhësore

Teknologjia virtuale që po ‘gllabëron’ gjuhën shqipe! Tupja: Termat e huaj rrezik për zhdukjen e shqipes! Skënderi: Kemi rënie të njohjes kulturës gjuhësore