Mira Konçi kthehet nga SHBA, nuk do ta besoni si duket (FOTO)

Çifti i dashur për publikun shqiptar, kompozitori Shpëtim Saraçi dhe këngëtarja Mira Konçi që prej vitit 2017 jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Me sa duket ata janë rrikthyer për pushimet e verës në Shqipëri. Ndërkohë nga pamjet duket se koha ka ndaluar për këngëtaren. 

Ajo është fotografuar në një nga sallonet e bukurisë në kryeqytet me pamjen e saj të re dhe të gjithë mbetën pa fjalë. Ata janë prindër të dy fëmijëve. 

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe efekti i vaksinimit, a duhet të hiqet ora policore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vrasje me armë zjarri në Tiranë pas një konflikti, ndërron jetë në spital 27-vjeçari! Disa të shoqëruar (EMRI+VIDEO)