'Mirëmëngjes Univers!', 44-vjeçari që masakroi nënën fans i zjarrtë i Dua Lipës, Metën e Kryemadhin i quan shushunja (FOTO)

Olsi Çekiçi, 44-vjeçari që masakroi nënën e tij mbrëmjen e djeshme në Pogradec është një person aktiv në rrjetin social Facebook. Ai bënte postime të njëpasnjëshme ku çdo ditë ku falënderonte Zotin dhe jepte mesazhe pozitive për dashurinë.

Ndërkohë është një fans i këngëtares së njohur Dua Lipa, pasi më 30 qershor të këtij viti ka publikuar disa foto të saj. Gjithashtu 44-vjeçari me probleme mendore  ka edhe mendime për politikanët shqiptarë, pasi në një prej postimeve e quan presidentin Ilir Meta, kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi, Petrit Vasilin dhe Luan Ramën shushunja.

Ai komentohej edhe nga të afërmit dhe miqtë e tij, në fotot e postimet që bënte. Olsi Çekiçi pas sherreve dhe konflikteve masakroi nënën e tij, 70-vjeçare duke i prerë kokën dhe ia vari tek porta e shtëpisë.

E.D./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Bregu për vrasjen e Hajdarit: Ka mungesë dëshmish shkencore (VIDEO)