Mjeti bie nga ura, humb jetën 41-vjeçari në Korçë, lëndohet shoferi

KORÇË- Një aksident me vdekje është regjistruar mëngjesin e ditës së sotme. Një 41-vjeçar ka humbur jetën në spital si pasojë e plagëve të marra nga aksidenti. Ngjarja bëhet me dije se ka ndodhur në fshatin Polenë të Korçës.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se drejtuesi i mjetit tip ‘Audi’, i identifikuar me inicialet T. B. Ka humbur kontrollin e mjetit e për pasojë makina ka rënë nga ura.

Ndërkaq, drejtuesi i mjetit ka mbetur i plagosur dhe po merr ndihmën mjekësore në Spitalin e Korçës.

SI.E./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Rama paralajmëron podcastin e tij: Flasim së shpejti! Do ftojë kandidatë për kryebashkiakë e drejtues politikë për bashkëbisedim

Rama paralajmëron podcastin e tij: Flasim së shpejti! Do ftojë kandidatë për kryebashkiakë e drejtues politikë për bashkëbisedim