POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Modelja 20-vjeçare gjendet e vdekur në jahtin e miliarderit meksikan(Foto)

Modelja Sinead McNamara

Një modele mjaft e njohur është gjetur e vdekur në një jaht. Ngjarja ka ndodhur teksa jahti super luksoz ishte ankoruar në ishullin e Kefalonisë në Greqi.

Bëhet fjalë për supermodelen nga Australia Sinead McNamara, e cila punonte si anëtare e ekuipazhit në jaht. Jahti është në pronësi të biznesmenit miliarder meksikan Alberto Bailleres.

Z. Bailleres thuhet se u largua nga jahti i ankoruar.Trupi i modeles u gjet në anën e pasme të jahtit dhe shkaqet e vdekjes nuk dihen ende. Policia ka nisur hetimet dhe pritet përgjigja e autopsisë.

"Fatkeqësisht kam marrë lajmin më të keq të jetës sime, Sinead ka vdekur,"- deklaroi vëllai i modeles.

Modelja Sinead McNamara

 

 

 

fl.mi.
Komento

Komente

 • Anton: 03/09/2018 02:43

  British whore better to say

  Përgjigju
 • hakunamatata: 02/09/2018 19:08

  Nje Supermodele qe punon si antare ekuipazhi???!!!Bjeri shkurt e thuaj Prostitute.

  Përgjigju
  • ne tiron: 06/12/2018 15:59

   Zbukuroje pak: escort