POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Modelja Ketjona Pera në “Botërori +”: Kroacia e meritoi finalen

Ketjona Pera, modele

E ftuara e ditës në emisionin “Botërori +” në Report Tv është modelja Ketjona Pera, që në përgjithësi, ka bërë tifo për Zvicrën, për shkak të 4 shqiptarëve në përbërje, ndërsa mbrëmë ka bërë tifo për Kroacinë…

“Kroacia e meritoi të dilte në finale. Mua më pëlqeu loja, ishte e bukur, por Kroacia ishte më mirë dhe nuk vodhi asgjë. M’u bë qejfi që fitoi, e kisha parashikuar që do të fitonte dhe në finale do të bëj tifo sërish me Kroacinë.

Ketjona Pera, modele

/b.ha.
Komento

Komente

  • Toni: 12/07/2018 18:26

    Edhe ti e meritoke nirak

    Përgjigju