POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Momentet intime të Dua Lipës, i dashuri ‘nxjerr zbuluar’ këngëtaren shqiptare (Foto)

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa dhe i dashuri i saj Isaac Carew

Dua Lipa është një nga zërat më të dëgjuar në të gjithë botën. Këngët e sja kanë marrë miliona klikime dhe të gjithë e adhurojnë këngëtaren shqiptare. Por përveç kësaj, Dua është përflour edhe për jetën private dhe për marrëdhënien që ka me modelin Isaac Carew.

Ky i fundit ka publikuar një foto në rretet sociale ku dyshja shihet në momente intime. Bëhet fjalë për një kolazh fotosh të përmbledhura në një.

Foto e publikuar nga Isaac Carew 

Të njëjtën foto ka publikuar edhe Dua Lipa por duke hequr imazhin ku juduken pjesët intime.  

Foto e publikuar nga Dua Lipa 

fl.mi.
Komento

Komente

  • Ton Tironsi: 09/09/2018 16:53

    Jan bythet e ati jo t asaj. Ajo mulu paska qen gjith kohes

    Përgjigju