Monika Kryemadhi ‘si adoleshente’ mes të rinjve, këndon këngën ‘O moj e mira xhanit’ (VIDEO)

TIRANË- Kjo e diel e ka gjetur Partinë Demokratike, aleatin më të rëndësishëm të Partisë së Lirisë në zgjedhje, mirëpo në kampin tjetër ka festë.

Monika Kryemadhi ka publikuar ditën e sotme në video ku shfaqet mes të rinjve të LRI-së duke festuar.

Ajo i është bashkangjitur edhe trendit të famshëm në TitTok me këngën e Ermal Fejzullaut dhe Romeos, “O moj e mira xhanit, sytë du me t’i pa”.  

Sw fundmi çifti Meta-Kryemadhi i janw bashkuar TikTok, ku janw mjaft aktiv.

B.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ariu: 04/12/2022 20:14

  Made in baxhella Mona Meta Turp si zhgaravin ke dal.

  Përgjigju
 • Zeni: 04/12/2022 17:35

  I shiten apartamentet tani do I justifikojne parate me reklamat e TikTok. Do ia kaloje edhe Tina Turnerit se duket shume e talentuar kendon tamam si sorre.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Komision Hetimor për çështjen ‘McGonigal’? Balla: Po ndryshojmë ligjin! Firma e ‘non grata-s’ nuk merret parasysh

Komision Hetimor për çështjen ‘McGonigal’? Balla: Po ndryshojmë ligjin! Firma e ‘non grata-s’ nuk merret parasysh