Mori mandatin e 6-të, Duka 'i surprizuar': Këtë 4-vjeçar do dëgjoj vërejtjet tuaja

 

Pasi mori mandatin e 6-të në krye të FSHF-së-, Armand Duka ka mbajtur një fjalë përshëndetëse ku është shprehur se këtë mandat do të dëgjoj vërejtjet e të gjithëve.

"I emocionuar dhe i obliguar, të gjithë e keni një vërejtje për mua, jo vetëm ju, por ju garantoj që të gjitha vërejtjet që i kam dëgjuar dhe do vazhdoj t'i dëgjoj, do i korrigjoj në këtë 4-vjeçar, kam dëgjuar baltë e shpifje ju siguroj që do i shmang me sportivitet, është një ditë e mbarë që t'i lëmë pas, dhe bashkë me ju dhe ato që nuk janë në sallë të kontribuojmë me energjitë tona për zhvillimin e futbollit dhe Federatës, që ju keni hedhur një gur për themelimin e saj. Ju falenderoj dhe ju garantoj që do jem në shërbimin tuaj gjatë 4 viteve të ardhshme", tha Duka.


Lajmi kryesor:

FSHF zgjedhje kundër gjykatës, në një proces të manipuluar Armand Duka merr mandatin e 6-të! Lihen jashtë delegatët e Shoqatës së Tiranës


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me propozimin e Berishës që votimi të bëhet i detyrueshëm?×

Lajmi i fundit

Berisha bojkoton seancën e përbashkët parlamentare mes Kosovës dhe Shqipërisë: Po flet një nga armiqtë kryesorë, Rama vasal i Vuçiç

Berisha bojkoton seancën e përbashkët parlamentare mes Kosovës dhe Shqipërisë: Po flet një nga armiqtë kryesorë, Rama vasal i Vuçiç