Mori peng të riun dhe e dhunoi 2 orë rresht për motive xhelozie, arrestohet 58 vjeçari në Skrapar! I gjenden fishekë dhe drogë në shtëpi (EMRI)

Mori peng të riun dhe e dhunoi 2 orë rresht për motive xhelozie, arrestohet 58 vjeçari në Skrapar! I gjenden fishekë dhe drogë në shtëpi (EMRI)

Një 58 vjeçar në Skrapar është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka marrë peng për 2 orë një 36 vjeçar.

I arrestuari Avdyl Kapllani dyshohet se ka marrë peng dhe ka dhunuar fizikisht një 36 vjeçar në një rrugë të pafrekuentuar në periferi të qytetit të Çorovodës.

Shkak dyshohet të ketë qenë një konflikt mes tyre për arsye xhelozie.

Ndërsa pas kontrolleve të ushtruara nga banesën e 55 vjeçarit të arrestuar u gjetën edhe 500 gramë lëndë narkotike kanabis dhe 550 fishekë luftarakë të cilët u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Liverpool dhe Roma tri pikë me vuajtje në transfertë, Panathinaikos befason Villarrealin në Europa League (Rezultatet)

GOLAT/ Liverpool dhe Roma tri pikë me vuajtje në transfertë, Panathinaikos befason Villarrealin në Europa League (Rezultatet)