Mos e pyesni më! Redon Makashi nervozohet kur ja përmendin këtë gjë

Mos e pyesni më! Redon Makashi nervozohet kur ja përmendin këtë gjë

Redon Makashi

Ndoshta është instiktive, ndoshta edhe thjesht kurioziteti i gazetarëve që duan të dinë sa më shumë për jetën private të artistëve. Por rrjedhimisht, Redoni është pyetur shumë se kur ka ndërmend të martohet.

I ftuar në “Top Arena”, mbrëmjen e kaluar, këngëtari u pyet sërish për të njëjtën gjë nga moderatorja Fjoralba Ponari. Sado që u përpoq të shmangej, Makashi u nervozua dhe tha: “Më pyesin në çdo intervistë. Flasim për artin, për muzikën apo të tjera aktivitete artistike dhe shikon që titujt e dalë në portale kanë shkëputur vetëm këtë… Se çfarë u tha për muzikën, për artin, u harrua. Kur të dalin gjërat, do dalin tamam dhe do martohem. Po unë edhe mund të martohem dhe nuk them gjë fare që jam martuar.”

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Këlliçi premtoi transport falas, ironizon Velia: Aventurierë që flasin për avionë e trena falas, Tirana nuk i voton personat non grata

Këlliçi premtoi transport falas, ironizon Velia: Aventurierë që flasin për avionë e trena falas, Tirana nuk i voton personat non grata