'Mos na hidhni në Instagram ore'/ Veliaj tallet me Bashën dhe tregon tramvajin tek sheshi 'Nënë Tereza'

Foto e publikuar nga Erion Veliaj

TIRANË- Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram ndërsa nuk ka kursyer ironinë ndaj kreut të PD, Lulzim Basha.

Në videon e Veliajt  shfaqet një tramvaj prej lodre i linjës Sheshi “Nënë Tereza”–Kamëz.  Bashkëngjitur videos Veliaj shkruan: “Mos na hidhni në Instagram ore”, duke ironizuar kështu Bashën i cili iu drejtua me të njëjtat fjalë pak ditë më parë gruas së tij teksa e filmonte duke gatuar.

Ndërkohë në fund të videos shkruhet se: Gur, gur bëhet mur, por dhe muri do ustain”.

 

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbështesni vendimin e kryeministrit Rama për të përfshirë në listat e PS-së Luljeta Bozon dhe Najada Çomon?

Komento

Komente

  • Rezi: 22/02/2021 12:35

    Kur flet dhe ky Veliaj sepse gjithmone menkujton nje gomarin tim qe pelliste.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Denoncimi i PD-së: Qeveria harxhoi 15.5 milionë euro për luks makinash në vitin e pandemisë