Mot i ftohtë? Ja disa pije perfekte për t’ua zbukuruar mëngjeset dhe darkat në shtëpinë tuaj

Mot i ftohtë? Ja disa pije perfekte për t’ua zbukuruar mëngjeset dhe darkat në shtëpinë tuaj

Kafe

Moti i ftohtë ka nisur dhe të gjithë pyesim veten se çfarë të pimë në shtëpi apo çfarë të përgatisim për telefonatat, për mëngjes, paradrekë apo një takim pasdite. Ne kemi mbledhur disa nga pijet tona të preferuara, perfekte për sezonin, kështu që ju mund të zgjidhni një ose ato që i përshtaten çdo rasti.

Ne e kemi ndarë listën tonë në kategori të ndryshme për të mbuluar të gjitha shijet.

Kafe, pije standarde që shumica e preferon, madje e adhuron!

Çaj, ilaçi i qetësisë dhe shëndetit

Kapuçino, për ëmbëlsi dhe mëngjes të këndshëm. Por edhe pasdite të bukur.

Kakao, mbretëresha e dimrit.

Çaji me kanellë, perfekt për adhuruesit e hidhësisë së kanellës.

Latte ushqyese me shafran të Indisë ose Qumësht të Artë, provojeni, do u ngelë në mendje

Qumësht me mjaltë.

Çokollatë të bardhë ose të zezë, gjithnjë perfekte për të shijuar dimrin.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Ura e Bardhajve në Shkodër rrezikon shembjen, 4 mijë banorë drejt izolimit! Administratori: Të ndërhyjë ARRSH dhe Bordi i Kullimit

Ura e Bardhajve në Shkodër rrezikon shembjen, 4 mijë banorë drejt izolimit! Administratori: Të ndërhyjë ARRSH dhe Bordi i Kullimit