Moti i keq, FSHF njofton shtyrjen e disa ndeshjeve

Moti i keq, FSHF njofton shtyrjen e disa ndeshjeve

Moti i keq që ka përfshirë të gjithë territorin e vendit mbrëmjen e djeshme ka ndikuar në rëndimin e gjendjes së shumë fushave dhe stadiumeve. Duke parë situatën e krijuar, Departamenti i Garave në FSHF ka vendosur shtyrjen e disa ndeshjeve.

Momentalisht është vendosur shtyrja e ndeshjeve të më mëposhtme:

Kategoria e Dytë, Java 15,  Grupi B

Përmeti-Flamurtari

Devolli-Gramozi

Kategoria Superiore U-17, Grupi B, Java 17

Skenderbeu-Vora

Kategoria Superiore U-15  Java 18, Grupi B

Elbasani-Apolonia

Kampionati Kombëtar i Femrave U-16, Java 1

Lushnja-Skenderbeu

Elbasani-Pogradeci

Kategoria e Parë U-17, Grupi C

Oriku – AF Bajrami

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS