Moti i keq/ Një tjetër rrufe godet një banesë në Razëm

Moti i keq/ Një tjetër rrufe godet një banesë në Razëm

Një tjetër rrufe ka goditur një banesë, e cila është djegur, por nuk ka pasur viktima. Banesa është në pronësi të Flamur Hoxhës, por ka vetëm dëme materiale.


Lajmi kryesor:

Rekord reshjesh në Tiranë, 22 litra për metër katror, Lana del nga shtrati! Shqipëria 'pushtohet' nga moti i keq, rrufe të frikshme në Sarandë dhe Malësi të Madhe, ndërron jetë 1 person


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Akuzat ndaj Ahmetajt/ Gazetari Doçi: Ditët në vijim SPAK mund të kërkojë arrestimin, do ndjekë rrugën e Llallës ose Tahirit! Avokati Çaça: Nuk akuzohet për diçka konkrete

Akuzat ndaj Ahmetajt/ Gazetari Doçi: Ditët në vijim SPAK mund të kërkojë arrestimin, do ndjekë rrugën e Llallës ose Tahirit! Avokati Çaça: Nuk akuzohet për diçka konkrete