POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Motra e Loredana Zefit në lidhje me reperin e njohur, ja detaji që i nxorri zbuluar (FOTO)

Gent Fatali dhe Rozafa Zefi

E dashura e këndëtarit Mozzik, Loredana Zefi ka një motër më të vogël, të quajtuar Rofaza. Edhe pse larg syrit të publikut dhe jo e përfshirë në muzikë si e motra për Rozafën ka edhe një lidhje që e bashkon me muzikën.

Flitet se ajo është në një lidhje me reperin e njohur Gent Fatali. Detaji që na bën që të dyshojmë është një foto që të dy të rinjtë kanë publikuar në rrjetet e tyre sociale.

Postimi i Gent Fatalit 

Postimi i Rozafa Zefit 

Në fotot përkatëse të dy të rinjtë kanë një trëndafil të bardhë në duar dhe kanë vizituar të njëjtin lokal në Paris të Francës.

Një tjetër detaj është edhe fakti që dy të rinjtë e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet e tyre sociale.

ke.mu.
Komento