Mund të jetë mbreti i ardhshëm, por George do të punojë këtë verë

Mund të jetë mbreti i ardhshëm, por George do të punojë këtë verë

Princi George, djali i Kate dhe William, mund të jetë pretendent i fronit, por këtë verë do t’ia nisë nga puna dhe do t’i fitojë vetë paratë. George do të kujdeset për kafshët e fermës “Anmer Hall”. Ai do t’i ushqejë ato.

Ndonëse vijnë nga familje mbretërore, dy prindërit kujdesen që t’i mësojnë djalin të tyre të punojë.

George i ka pasion kafshët, madje në 2020-ën, ai organizoi një panair ku shiteshin ëmbëlsira për të mbledhur fonde për faunën e savanës. George do të zgjohet herët në mëngjes dhe do të ushqejë kafshët e fermës, në këtë mënyrë do të fitojë para.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • dajti: 09/07/2022 21:58

    Ndonje dite do na thone se deshira per pune qe ne adoleshence eshte raciste, eshte nje cilesi vetem e te bardheve, sic po del se rtokracia dhe deshira per te qene te sukseshem. Te gjitha bullshits te politikaneeve liberale

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Me urdhër të SPAK, arrestohet sekretarja e përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë! Në pranga edhe një punonjëse tjetër

Me urdhër të SPAK, arrestohet sekretarja e përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë! Në pranga edhe një punonjëse tjetër