Presidenti Meta nuk e lë dot ekipin e tij të zemrës në Skoci, i veshur si ultras këndon në stadium

Presidenti Ilir Meta nuk mund të mungonte në ndeshjen e skuadrës së tij të zemrës. Meta ka shkuar deri në Skoci për të ndjekur ndeshjen e Ligës së Evropës mes Celtik dhe Ferencvarosh në stadiumin “Celtik Park” në Glasgou.

Në mesin e tifozëve të Brigadës Jeshile, Meta ka postuar video ku tifozët i kërkonin foto, teksa ka shpërndarë edhe disa momente nga stadiumi.

"Përjetimi i emocioneve të jashtëzakonshme që vetëm Parajsa mund të ofrojë. Kam shumë kohë që po kërkoj për të takuar fansat më të mrekullueshëm dhe më të jashtëzakonshëm. Ne jemi familja celtic", shkruan Meta.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Keno: 19/10/2021 23:37

    Po do ishte me kenaqesi ti perjetoje keto momente pa e pasur mendjen te prangat qe po pergatiten te kercasin dhe parat qe do sekuestrohen. Ngrihesh ne mes te nates i mbulura nga djerset o President??

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ndalohen filmat shqiptarë të prodhuar gjatë periudhës komuniste?×

Lajmi i fundit

John

Varianti 'Omicron', rikthehet pasiguria për udhëtimet