‘Më pëlqen të pasmet e mia’, Robert Berisha tregon vendin më të çmendur ku ka bërë s*ks

‘Më pëlqen të pasmet e mia’, Robert Berisha tregon vendin më të çmendur ku ka bërë s*ks

Këngëtari Robert Berisha

Robert Berisha, bashkëshorti i këngëtares shqiptare Nora Istrefi prej pak kohësh është shpërngulur në Tiranë në kuadër të një projekti. I ftuar në studion e “Why not”, Roberti na zbuloi disa gjëra të reja për veten e tij.

“Vendi më i çuditshëm ku ke bërë dashuri”?- e pyeti moderatorja Roza Lati.

Berisha u mendua pak dhe më pas tha: “Të çuditshme janë të gjitha, por mund të them në shinat e trenit”. Më tej ai zbuloi se pjesa që i pëlqen më shumë tek vetja janë të pasmet. Roberti foli edhe për bashkëpunimin e tij më të fundit me Kastro Zizon.

 

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ggg: 15/10/2018 08:53

    Hahaha cfare burri qenka... i pelqenka b*tha e vet... kushedi kush ia ngul fort aty prandaj i pelqen.... u pika....

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë